Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Madeira : Novinky : Maderia Collector's Edition na KS a rozšírenie

acedrac,  [8:04:47 | 24. Zář 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [7:33:54 | 24. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Pilgrimage,  [14:52:31 | 23. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

kandelabr,  [13:44:30 | 23. Zář 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Cyber security / ethical hacking

Floki,  [9:54:39 | 23. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2019 - finálové kolo

Lomikar,  [7:42:48 | 23. Zář 2019]

Velké herní události : Skrotená Hora 2019 : Skrotena Hora 9 - Jesen 2019 - 14.-17.11.2019

wlcina,  [21:17:01 | 20. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Everdell: Spirecrest a Bellfaire

Levica,  [13:29:49 | 20. Zář 2019]

Velké herní události : Essen obecně : Essen 2019 - výpomoc na stánku Delicious Games

rbx,  [13:12:42 | 20. Zář 2019]

Cave Evil : Novinky : Mini rozsirebi pro CE a Warcults

kafe s mlikem,  [20:09:18 | 19. Zář 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

paladin91,  [16:06:23 | 19. Zář 2019]

Ostatní pokec : Film : Videl som a doporucujem

falco,  [22:04:01 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Aeon Trespass: Odyssey

Atterdag,  [14:32:23 | 18. Zář 2019]

Ostatní pokec : Hudba : Koncerty a hudební události

Lolo,  [12:32:03 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : District 9

Citron,  [11:44:49 | 18. Zář 2019]

Cave Evil : Překlady : Česká verze - ofiko

Lord Pupek,  [11:14:46 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Lumirius,  [9:55:50 | 18. Zář 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cryptic Explorers

Lolo,  [17:12:51 | 17. Zář 2019]

Detective: City of Angels : Novinky : rozšíření

DUBíno,  [15:55:40 | 17. Zář 2019]
Staňte si pilotem kráčejícího obrněného robota či velitelem skupiny těchto robotů a postavte se nepřátelům svého rodu! 52 příspěvky · 3 témata · 0 články · 1 soubory · 6 obrázky · 0 odkazy

Hraní po letech?

battletech tomovy hry

• Nemůžete odpovídat na toto téma
38 odpovědí

falco

Přijdu, ale zahrajeme. Píšu si do deníčku. Pravidla asi diky své lenosti nedám :-). Sázím na svůj dokonalý důvtip.
Everybody for himself

sydo

Sorry hoši, zítra nestíhám :( Přípravy na dovolenou se protáhly a zítra večer budu ještě na poslední chvíli nakupovat.
Mám ti zabít mámu, ty sráči?!

Siaron

Jestli se to zitra rusi, tak dejte vedet rozumne vcas, at s tim ne(pocitam)
Hrál jsem za obě strany a stejně jsem vyhrál !

狗操的

狗操的

Kua já jsem kvůli tomu nabarvil celej Battletech tak kua příjdu, kua

rbx

a ja si ZhanShi myslel, ze se ted nudis, kdyz delas ta velka oznameni. A ty si naprosto seriozne barvis Battletech ty kluku usata!
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

狗操的

狗操的

Velké oznámení se dělá samo... se vůbec divím, že ještě nikdo nepřišel na to, že ten odpočet se řídí interníma hodina compu, stačí přeřídit si čas na čtvrtek 15:01... a...

BTW nabarvit Battletech pomocí tzv. Twixovy metody je brnkačka.

Siaron

Jestli ono obsah toho velkeho oznameni neni ze od ctvrtka konci s deskofobii, protoze zacina hrat battletech :rolleyes:

falco

Ja nejak prijdu, kdyz me nebudete chtit tak pojedu kousek dal :). Preventivne balim Krossmaster Arena.
Everybody for himself

Siaron

Taky dorazim a kdyz se postesti, dorazi jeste jeden veteran.

狗操的

狗操的

Mue he he... tak já nakonec nedorazím. Start your hate NOW.
(omlouvám se)

Siaron

Aaaha, a ja sebou nemam ani figurku, takze asi zeleny kour a abort, abort, abort !

falco

Jsem byl na skoleni bez netu. Ještě že jsem s sebou vzal backup. Jinak bych vám nasázel mínusy.
Everybody for himself

Siaron

Ja kazdopadne pristi tyden v utery nemuzu a ve ctvrtek je to s velkym otaznikem .. dalsi tyden uz v pohode

Siaron

Jsem cekal ze se vratim z dovolene na bojiste plne kouricich vraku a tady nechcip ani pesak :)

VasekVydra

VasekVydra

Jenom pro zajimavost. Lisi se ty introductory pravidla od tech ceskych ve 4.edici od Altaru (Stara krabice s papirovymi mechy)?

Co jsem to tak proletl tak mi to prijde stejne.

peca

Heh, nějak jsem přehraboval hry a juniora to docela zaujalo. Včera jsme odzkoušeli výukový scénář, ale je to bída. Mladej na to nemá trpělivost, skoro po každém kole jsme dělali přestávky. Nicméně mě potěšilo, že už docela dobře počítá (to jsem zvědav, co bude dělat ve škole... :-)
Jednu zásadní věc junior nepobíral, že vyhrát iniciativu znamená táhnout druhý, protože je to taktická výhoda. Až když jsem mu několikrát vyloženě ukázal, že je faj, když může skočit nepřítali za záda, mimo palebná pole a cupovat ho ze zadu, tak mu to začalo docházet.
Každopádně na pořádný revival si pár roků ještě počkám... Ale to už bude fakt megarare superoldschool gamesa :-D
Akorát ty roboty mám nějak na maděru. Oni už od začátku byli takový nemocní... :-/

Max

Max
Ahoj, tohle někdo ješte hraje?
Jaké to je? Já mám doma jiný Mechwarrior, nabarvené figurky, které pod sebou mají otočné bejsy s technickými údaji. Mám jeden booster, ale také jsem to nikdy nehrál.

Sebastian Crenshaw

Sebastian Crenshaw
k hrani jsem se jeste nedostal, ale posledni Introductory Set jsem si poridil.
Naposledy jsem to hral jeste s prvni edici od Altaru (jine IS mechy), ale tu uz nesezenu...

Lord Pupek

Jak to vypadá aktuálně s hraním v Praze? … backnul jsem KS, k tomu rovnou hned koupil novou krabici BattleTech: Game of Armored Combat, protože jsem nechtěl čekat do března 2020 a ti noví mechové jsou tak krásní :wub:  ... tak bych je rovnou rád protáhnul -_- .

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů