Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Johniczech,  [16:24:29 | 20. Srp 2019]

Vampire: The Eternal Struggle : Novinky : Vampire: The Eternal Struggle - Antalogy I

falco,  [15:46:53 | 20. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : BattleTech: Clan Invasion

Totalpan,  [15:02:50 | 20. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Vysvětlujeme vtipy

Havelock,  [13:02:26 | 20. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Termín v roce 2019 je 10.8. - 17.8.

Levica,  [16:02:50 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Struggle of Empires

kandelabr,  [15:28:11 | 19. Srp 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [14:25:07 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

sydo,  [13:08:50 | 19. Srp 2019]

Advanced Squad Leader: Starter Kit #2 : Pravidla : Rout IPC

Bifi,  [11:43:27 | 19. Srp 2019]

Ostatní pokec : RPG a storytelling hry : Numenera (případně další RPG) - Ostrava

nameless_one,  [8:40:08 | 19. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Hrad Hier

dufus,  [7:58:02 | 16. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : Deskoherní inkvizice - podcast

marektomas98,  [5:54:40 | 15. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sleeping Gods

Simcsa,  [14:31:53 | 14. Srp 2019]

BattleTech : Kompost : Hraní po letech?

Lord Pupek,  [11:45:07 | 14. Srp 2019]

Dune : Novinky : GF9 reprint

milank,  [10:11:46 | 14. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

G4nd4lf,  [7:23:19 | 14. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - dojmy

icebear,  [6:33:08 | 13. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Middara

Happy,  [20:15:34 | 12. Srp 2019]

Kingdom Death: Monster : Novinky : Reprint

Simcsa,  [13:50:52 | 12. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Taverna 2019 - straty a nálezy

wlcina,  [22:19:39 | 11. Srp 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Tvůrčí koutek : Téma pro prototyp karetní hry

Panzer,  [14:43:28 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Taverna Léto 2019 : Všeobecné informácie o Taverne

pecovarhy,  [13:58:58 | 11. Srp 2019]

Velké herní události : Warcon 2019 : Co se bude hrát

fuchso,  [1:28:50 | 11. Srp 2019]

Založení tématu

• Nemůžete odpovídat na toto téma
27 odpovědí

Seils

Seils

Hoj,

p

EDIT: Heh zmizel mi text, co jsem napsal při založení tématu:) - asi cenzura:D

EDIT2: i jméno tématu z části zmizelo:)

EDIT3: jo a původní téma je o přeházených znacích viz. obrázek

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  téma.jpg   99,52K   20 Počet stažení

Oblud

Oblud

Tohle vypadá na nějaký problém s kódováním. Ve kterém fóru to bylo?

Seils

Seils

Tady, chtěl jsem založit téma o blokaci stránek Kasperskym:D

Oblud

Oblud

Hmm, to se obávám, že chyba je ve vašem příjimači. Mě ten formulář funguje normálně. Nemá tvůj prohlížeč vnucené nějaké jiné kódování než UTF-8?

rbx

Zobrazit příspěvekSeils, na 18 červenec 2012 - 10:11 , napsal/a:

Tady, chtěl jsem založit téma o blokaci stránek Kasperskym:D

Kaspersky blokuje domenu deskozrout.cz? Meli jsme tam nejaky problem s napadenim FTPka, ale to je par mesicu zpet...:-( Ted uz by to melo byt v poradku. Das sem link?

edit: hmmm, co je spatne na te citaci, ze nefunguje BB code?
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

rbx

Zobrazit příspěvekSeils, na 18 červenec 2012 - 09:46 , napsal/a:

Hoj,

p

EDIT: Heh zmizel mi text, co jsem napsal při založení tématu:) - asi cenzura:D

EDIT2: i jméno tématu z části zmizelo:)

EDIT3: jo a původní téma je o přeházených znacích viz. obrázek

U tohoto se mi osvedcilo parkrat refresh, nez se dohrajou styly.
Dřív jsem mohl hrát do omrzení a snažil se šířit hry kolem sebe. Toto už neplatí.

Oblud

Oblud

Cituji:

Zobrazit příspěvekrbx, na 18 červenec 2012 - 10:18 , napsal/a:

U tohoto se mi osvedcilo parkrat refresh, nez se dohrajou styly.

Hmm, fakt to nejde. Už abych si ty problémy, kterých tady za poslední půl hodiny povyskákaly, někam psal. Mimochodem, taky vůbec nefungujou "Like this" tlačítka.

Aha, ale body to za jeho stisk přidá. Nekonečný generátor bodů, to není špatné :-).

Tak citace už jdou. Špatné nastavení v Adminu, mea culpa ...

Tak "Like this" už taky jdou - a dokonce si uživatelé nemohou dávat liky sami sobě. Jsem to ale borec :-).

Seils

Seils

Když chci v Chromu (20.0.1132.57) založit téma:

Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1755) : eval()'d code on line467

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1755) : eval()'d code:467) in /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1755) : eval()'d code:467) in /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1755) : eval()'d code:467) in /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1755) : eval()'d code:467) in /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1755) : eval()'d code:467) in /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141

Oblud

Oblud

Hergot chlape, co s tím děláš :-). Přece nemůžou být chyby v oficiálních zobrazovacích šablonách (na které jsem ani nesáhl). Nainstaluju si Chrome a prověřím to.

Seils

Seils

Opera je bez reálných chyb, ale ... :D

Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1755) : eval()'d code on line 467

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1755) : eval()'d code:467) in /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1755) : eval()'d code:467) in /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1755) : eval()'d code:467) in /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1755) : eval()'d code:467) in /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1755) : eval()'d code:467) in /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141

Oblud

Oblud

No jo, to jsou samé warningy. Ten první říká, že nějaká funkce nedostala tolik argumentů, co měla dostat, ty další už jsou jen důsledek toho prvního. Napiš úplně přesně ten postup, kterým jsi se k těm hláškám dostal, prosím.

Seils

Seils

Klikl jsem na tlačítko založit nové téma:D v sekci hlášení chyb (toť vše) a hned mi vyskočily ty hlášky

Oblud

Oblud

Hmm, Firefox ani Explorer to nedelaji. OK, jdu instalovat Operu a Chrome.

Seils

Seils

Poslušně hlásím, že u mě Firefox bez hlášky:)

Oblud

Oblud

Jo, mě to nedělají ani Opera ani Chrome. Jsi prostě nejlepší :-).

DD.

Dela mi to jak pri zalozeni tematu tak kdyz kliknu na odpovedet. Chrome 20.0.1132.57.

Vložený obrázekPrikladam screenshot.

DD.

No tak navic je to nejak specificke na co odpovidam. Tedka jsem dal odpovedet na forum
Herní Novinky Pro Essen 2012

A tam mi to tu chybu nedela.

Oblud

Oblud

Zobrazit příspěvekDD., na 25 červenec 2012 - 04:03 , napsal/a:

No tak navic je to nejak specificke na co odpovidam. Tedka jsem dal odpovedet na forum
Herní Novinky Pro Essen 2012

A tam mi to tu chybu nedela.

Čím dál tím lepší. No, konec konců, nikdo nikdy nesliboval, že život bude jednoduchý :-).

DD.

Jo tak i kdyz dam v Essen 2012 zalozit nove tema, tak to chybu nehodi.
Kdyz dam zalozit nove tema treba v Kickstarter projeky, tak tam chyba je.
Netusim v cem je tema Essen 2012 jine :).

DD.

Chyba replikovana i v chrome na ipadu.

Tento příspěvek byl upraven od DD.: 25 červenec 2012 - 04:32

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů