Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

U-Boat Leader : Překlady : Tactical Expansion

PietrodaBele,  [20:31:12 | 23. Led 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [18:33:06 | 23. Led 2019]

Star Trek: Ascendancy : Kompost : Zahrát?

Hoho,  [18:04:56 | 23. Led 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Čo sa bude hrať?

pecovarhy,  [16:27:47 | 23. Led 2019]

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

Halapande,  [15:40:35 | 23. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Drobné herní akce : PeCon 2019 - 22. - 24. března

TomasV,  [15:04:04 | 23. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Blood Rage Digital + new clan + rework 4 KS figuriek

Wolvik,  [14:40:01 | 23. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Shadow tactics board game

Luke,  [9:56:23 | 23. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nocturion

Wolvik,  [9:34:40 | 23. Led 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 6. ročník

Wolfhound,  [8:42:51 | 22. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

Grom,  [7:50:12 | 22. Led 2019]

Nemesis : Překlady : Neoficiální překlad

Morthe,  [20:30:58 | 21. Led 2019]

Firefly: The Game : Úpravy komponent : Stojánek na karty kontaktů

Hoho,  [19:53:50 | 21. Led 2019]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Nova edice BloodBowl od GW

Johniczech,  [17:02:15 | 21. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Paladin card protectors S3

Happy,  [15:05:48 | 21. Led 2019]

Velké herní události : Želiv 2019 : Želiv 2019

Klopik,  [18:11:40 | 20. Led 2019]

Velké herní události : Herní Hradiště : Hradiste 26.-30/6 2019

fuchso,  [22:10:04 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Unbroken: a solo game of survival and revenge

Andy,  [22:02:18 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Crypt

navara,  [14:59:41 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Deskovky v Dobrém ránu na ČT

peca,  [11:47:13 | 19. Led 2019]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Zajímavé články, videa aneb "Co jsem našel na webu"

zgrywus,  [10:47:36 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [9:43:22 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Sorcerer - Strategy card game

Sorcerer,  [1:28:45 | 19. Led 2019]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Rituals: Malleus Maleficarum

Svobi,  [21:39:01 | 18. Led 2019]

Dobré dealy za hry

Steam PC Hry

• Nemůžete odpovídat na toto téma
97 odpovědí

ZeroFusion

ZeroFusion
Huh? Aha, tak to se omlouvám za paniku. Zřejmě mě zmátlo to, že mám hru zařazenou do mé sbírky mezi červnové kousky - čekal jsem, že to bude ve výpisu hned první. Navíc mu nepřišel ani žádný potvrzovací email.

Teď jsem kontroloval emaily z června a nic tam nemám, takže klíč jsem opravdu redeemnul já. Takže znovu děkuji a Obludovi se omlouvám za plané naděje.

VitekS

Still Life 2, přes Kinguin prodávají steam gift klíč za 28,- jen tak pro info

PerPer

Humblebundle supustil akci na StarWars hry. No, nekupte to, zatim deset kousku, za nejakych 12 Euro :-) A nejspis jeste nejake bonusy pridaji

falco

To bych to nesmel uz mit :D
Everybody for himself

stosedem

najhoršie na tom všetkom je, že to nemám kedy hrať...
Abych vás dlouho nenapínal. Hodil jsem pětku a čtyřku, což přebilo jeho pět a další dvě šestky. Po nich dvě čtyřky a dvě pětky...

PerPer

Přesně, člověk si vzpomene co kdysi hrával, že by to teď mohl mít komplet a pak si to stejně nemé čas zahrát :-) Jooo, kolik mi takhle visí her na steamu, gog, originu...... :-D

Citron

Pravdu díš, Kung-Fu pando... Smutné. Ale třeba jednou.. v důchodu...

Tento příspěvek byl upraven od Citron: 04 únor 2015 - 02:26

3D hory? Ale prosím vás...

PerPer

Jasně, v nějakých 65 letech, společně s alzheimerem a parkinsonem, vstříc vesmírnému dobrodružství.... člověk prý ztrácí krátkodobou paměť, takže tyhle hry z mládí by si měl pamatovat, no a s klepavou rukou sice půjde hůř mířit, zato kadence střelby bude větší :-D

Johniczech

Johniczech
Na Humble Bundle jsou deskové hry předělané do PC verzí. od jednoho dolaru tak můžete mít kompletní SmallWorldy (osobně se mi moc předělávka nelíbí) a Talisman a od sedmi doláčů je kompletní Ticket to Ride (podle mobilní verze musim říct že to nezní jako špatná koupě).
Legendary Legend

zgrywus

Na http://mastertronic.itch.io/ je možné pořídit remasterované verze klasik Speedball2 a Chaos Engine za dolar.
ŁOWCA CZAROWNIC

ZeroFusion

ZeroFusion
Na Steamu je v akci kompletní sortiment od Focus Home Interactive, mimo jiné i Blood Bowl: Chaos Edition (-75%), Blood Bowl: Legendary Edition (-75%) a Mordheim: City of the Damned (-33%). Ani jednu hru jsem nehrál (stolní ani elektronickou verzi), ale ten Blood Bowl se mi z místních reportů docela zamlouvá. Hrál někdo elektronickou verzi a dokáže doporučit / nedoporučit nákup?

Grom

BB je dobrej, je tam pár chybek, ale je to pěkně udělaný a za ten pakatel to stojí. Ber tu poslední verzi, nevím jestli je to Chaos nebo Legendary. Dvojka sice brzo vyjde, ale za ten majlant to nestojí. Mordheim chci kupovat, ale čekám alespoň na 50% :P
Že se tvářím furt nasraně?...No a mě se to tak líbí...Udělal bych to stejně...

Permonick

na Gogu běží výprodej všeho možného... hry se průběžně mění, ke každé hře je omezený počet kusů a jakmile se vyprodá, naskočí další...
to by moh říct každej...

Kubak

Kubak
Na Gog je Witcher Adventure Game za $1.69 - https://www.gog.com/..._adventure_game

falco

Heroes of Normandie za 10e je docela fer

http://store.steampo...idweek_gridsale
Everybody for himself

wlcina

wlcina
Inak neviem ci poznate

www.isthereanydeal.com

Nahadzete si hry ktore chcete mat, najde ci boli niekedy v zlave a kde a za aku cenu, natukate si ju do portfolia a date kolko ste ochotni dat. Ak cena klesne na tu co ste nastavili, dostanete mail.

Fasa vec, pouzivam na vsetky VR hry, tie chodia casto do zliav kedze to malo ludi kupuje.

Sási

Sási
Topic o hrách zemře? :(
Hledal jsem brod / na břehu moře / a našel zemi / uprostřed vod :(

falco

tak on uz ceny hlida hromada toolu jako treba jiz zmineny isthereanydeal, ale mam free payday na steamu kdyby nekdo chtel :D
Everybody for himself

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů