Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Lomikar,  [17:42:56 | 20. Čer 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Šlauch Bowl 3. ročník

Johniczech,  [16:16:00 | 20. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Solomon Kane

winring,  [15:28:22 | 20. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Cthulhu: Death May Die

Pilgrimage,  [14:55:22 | 20. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

esed,  [14:35:48 | 20. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Trickerion – Dahlgaard’s Academy

Andy,  [9:48:09 | 20. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Tang Garden

ozzy,  [6:43:01 | 20. Čer 2018]

Dragonfire : Dojmy : Dojmy ze hry, má to feeling DnD?

V.P,  [6:26:25 | 20. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [20:10:00 | 19. Čer 2018]

Debaty o Deskožroutu : Hlášení chyb : Chyby v databázi

DD.,  [11:56:48 | 19. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Kung Fu Panda Board Game

Pilgrimage,  [10:34:35 | 19. Čer 2018]

Arkham Horror: The Card Game : Úpravy komponent : Herní podložky

Lord Pupek,  [8:42:40 | 19. Čer 2018]

A Game of Thrones: The Card Game (second edition) : Úpravy komponent : Herní podložka

Lord Pupek,  [8:41:05 | 19. Čer 2018]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Úpravy komponent : mapa

Lord Pupek,  [8:34:49 | 19. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Vast: The Mysterious Manor

Tysek,  [7:45:39 | 19. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Eyronův deskokanál

aneken,  [20:49:13 | 18. Čer 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fantastic Factories: A Dice Placement Engine Building Game

Youda,  [17:30:55 | 18. Čer 2018]

co vas znechutilo (aneb téma pro syda a Hrabinha)

• Nemůžete odpovídat na toto téma
1165 odpovědí

Ladik

Za ten šok po ránu, kdybys alespoň varoval, abych si třeba vypnul zvuk, tak bych to dal, ale takhle to opravdu nešlo a přinutilo mě to vstát od počítače a jít něco dělat....
May the Schwartz be with you...

kandelabr

tak to je dvojnásob podlé, že mi vyčítáš, že tě hudba motivuje k vyšší pracovní výkonnosti :)
ostříš!

Ladik

A víš co bylo nejhorší? Že mě ta skladba přinutila vyhledat si další povedené kousky od této zpěvačky, abych zjistil, zda i zbytek její tvorby je stejně kvalitní...
May the Schwartz be with you...

sydo

Kua Lomikare, za ten text mas pivo i u me :D
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

sydo

Zobrazit příspěvekLomikar, na 26 duben 2013 - 08:24 , napsal/a:

Penis se dá vždy uříznout, ale jak zapomenout na prázdnotu vagíny?
Muzu rici, ze na tohle tedy jen tak nezapomenu. V rock hospode Prdel v Beroune s tim budu za hvezdu. Mozna ohromim i humanitne skolene kamarady, kteri na tyhle veci maji papiry :)
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

Lomikar

Lomikar

jj, skvěle se na to balej holky...
Siamská dvojčata rohaté zvěře, netopýr ocasem jedno z nich řeže, lepkavé kobry jak vztyčené věže, lezou ze zadku mrtvého papeže.

ozzy

Jste volove! Lomikare, kdes tohle vytahnul? Protoze jestli je to z tvoji hlavy, tak se te zacnu bat! :-)
"Proč Já?!"
-ozzy-

Lomikar

Lomikar

nevím, jestli přímo z hlavy, ale citace je jenom na konci :)  a moc mi nelichoťte nebo zpychnu a už s váma nebudu chodit na manikůru
Siamská dvojčata rohaté zvěře, netopýr ocasem jedno z nich řeže, lepkavé kobry jak vztyčené věže, lezou ze zadku mrtvého papeže.

Hrabinho

Hrabinho

když už tak si pustíme vítěze Zlatého Davida v pozici zpěvačka :)

http://www.youtube.c...h?v=ugg3bqRHpzQ

Polylux1

Do hyzde, ja si tyhle veci nesmim poustet nahlas :) Tri mesice vysvetluju spolubydlovi ze me jeho hudebni styl "techno-reggae" neoslovuje a ocenil bych, kdyby to aspon v nocnich hodinach poslouchal tisseji ... a pak se mi z pokoje ozve todle :))
Kdo mi nekoupi zmrzlinu je srab!

sydo

Kdyz uz jsme u tech sofistikovanych textu, recenze na jursky Park na aktualne.cz je taky fest. Dovolim si nazornou ukazku (upozornuji, ze jde o jedinou vetu!)

Jurský park představuje jednu z nejpreciznějších demonstrací schopností hollywoodského filmu řídit divákovu pozornost, k čemuž systematicky v až obsedantně vypiplané a zesílené míře využívá snad všech postupů, jež kinematografie zaměřená právě a především na vyprávění příběhů vynašla: postupné představení všech později využitých prvků, systematické opakování a variování signifikantních prostředků, kauzální provázanost či paralelismus vyprávěných událostí, rozvíjení pracovní a soukromé linie, posilování napětí rozdělením vyprávění na několik vzájemně se dynamizujících prostorově oddělených linií akce a pravidelné vývojové vzorce.

Lomikar

Lomikar

sydo: proboha kdo? odkaz or it didn't happen!

sydo

Eat this:

http://aktualne.cent...phtml?id=777941

Lomikar

Lomikar

Kokeš! Ano to dává smysl. Kokeš totiž není člověk, Kokeš je diagnóza (zásadní průvodní znaky jsou neschopnost konfrontovat svoje názory s jinými, grafomanie bez základů znalosti jak strukturovat text a neskutečná sebeobžernost a čvachtání ve vlastním egu -BONUS: vypadá úplně přesně, jak si ho každej představuje), koneckonců:

Vložený obrázek

Vložený obrázek

sydo

Naprstkovo muzeum by zaplesalo :)

hvar

hvar
38x jít na jeden film, to už asi není normální

ozzy

Prave jsem si musel protrpet cele album lucky vondrackove v taxiku v zacpe na letnou. Kdyz jsem taxikare poprosil, jestli by to nemohl vypnout, tak mi rekl, ze by se pak spatne soustredil na cestu. Jako to vam musim rict, ze texty jsou podobne odusevnely jako ma lustela. Ja tu holcinu az doposavad povazoval za vcelku normalni, ale jestli zvladla vyblit tohle a nechodi po svete s pytlem pres hlavu, tak se tim dostava do kategorie michal david, dalibor janda a muj neodtekajici hajzl.
"Proč Já?!"
-ozzy-

Oblud

Oblud

No nevím, neodtékající záchod lze spravit ...

ozzy

To jo, ale zvuky a text jsou podobne

Edit: samozrejme az ho opravim, dostane se minimalne dve urovne pred vyse zminovane. O tri, kdyz ho i umyju
"Proč Já?!"
-ozzy-

hvar

hvar
to je v hazlu teď jsem se na youtube kouknul na tu lustelu, doufám že to rychle dostanu z hlavy

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů