Přejít na obsah

Naposledy vložené příspěvky

Velké herní události : PEZINOK AT WAR 2019 : Organizácia

Tom,  [17:30:05 | 23. Zář 2018]

Cave Evil: Warcults : Úpravy komponent : Kozene zetony

sydo,  [16:21:20 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Fox in the Box - předobjednávkový systém výroby

Úderník,  [16:01:30 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Homebrewers

Elnie,  [15:35:52 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2017 - finálové kolo

jarmuk,  [14:17:26 | 23. Zář 2018]

Firefly: The Game : Novinky : Appka pro sólo hru

Hoho,  [12:38:20 | 23. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Soutěže : Hra roku 2017

fifipirko,  [21:59:05 | 22. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Deep Madness

devilfiend,  [9:51:09 | 22. Zář 2018]

Velké herní události : Skrotená Hora 2018 : Skrotena Hora 7 - Jesen 2018 - 15.-18.11.

Gaspar,  [9:47:45 | 22. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Dark Domains

icebear,  [20:27:19 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Videonovinky ze světa deskových her : JOUOB

microjelen,  [19:43:53 | 21. Zář 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Aktuality nejen z pražského Blood Bowlu

Coywolf,  [18:03:11 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Vaše poslední úlovky (deskové hry)

devilfiend,  [16:43:41 | 21. Zář 2018]

Ostatní pokec : Ostatní zcela neherní témata : Co vas pobavilo

Sir_Miner,  [12:22:21 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Highway to Hell

Kubrt,  [11:37:12 | 21. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Herní guláš : Další hry Sierra Madre Games ve vývoji

budkin,  [14:15:35 | 20. Zář 2018]

Blood Bowl (2016 edition) : Novinky : Chaos League - 5. ročník

jarmuk,  [13:27:23 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The North Sea Epilogues RPG

Sierpe,  [12:19:18 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : The Artemis Project

pillgr1m,  [9:18:46 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : Nanty Narking

icebear,  [7:06:48 | 20. Zář 2018]

Star Wars: X-Wing Miniatures Game : Novinky : Turnaje pro 2.0

Shivaja,  [6:02:13 | 20. Zář 2018]

Obecný pokec o hrách, hraní či herních projektech : Kickstarter projekty : HATE: The Boardgame

Bolek,  [16:58:20 | 19. Zář 2018]

co vas znechutilo (aneb téma pro syda a Hrabinha)

• Nemůžete odpovídat na toto téma
1175 odpovědí

Permonick

Azis to není, ale taky dost zlo...

http://www.youtube.c...h?v=BhN5yv8lvdc
to by moh říct každej...

Havelock

Havelock

To mi připomnělo tohle, až na to, že to patři do pobavilo a ne sem :)

Tento příspěvek byl upraven od Havelock: 11 duben 2013 - 10:37

nameless_one

nameless_one

Vložený obrázek

Havelock

Havelock

"He fucking just fapped to his conception." To už bych se asi radši chtěl dozvědět, že jsem adoptovanej :D

Polylux1

Ale dyt to je hezky, kruh se uzavira :)
Kdo mi nekoupi zmrzlinu je srab!

Havelock

Havelock

Look, I am you father!

Polylux1

Inspirovala me k tomu Eyronova poznamka o deseti nejpromarnenejsich minutach jeho zivota... U me s odstupem vede serial Here Comes Honey Boo Boo, jemuz jsem krvave obetoval tri minuty sveho drahoceneho zivota, ktere jsem mohl mnohem lepe stravit kuprikladu popochazenim od niceho k nicemu, cumenim do zdi, ctenim komantaru na Novinkach.cz, nebo dokonce i psanim komentaru na Novinkach.cz. Takze pokud by nekdo nahodou narazil na tenhle excentricky manifest zbytecnosti, ktereho v USA bezi uz druha rada s 20 minutovou (!!!) stopazi, jen zcela vazne varuju, bezte si misto toho radsi treba premerit jestli mate v mistnosti vsechny rohy v pravym uhlu... link sem davat nebudu, aby vas to nesvadelo na to kliknout :)
Kdo mi nekoupi zmrzlinu je srab!

sydo

Link!
Dneska je krásně sme na zastávce. Štefan zapojil dyk reprák na lampu, zapnul a pojedem si still.

DUBíno

Syda neznám osobně, jen tu hlavu co koukala v Deskofobii ze stolu :)
...ale proboha, řekněte, že to není ON !!!???

http://www.youtube.c...h?v=Iv_jptjmcfI

http://www.youtube.c...gdM8?autoplay=1

Coywolf

No, musim tě zklamat. Sám jsem světoznámého Syda viděl (ano, je to možné...i pokud jste obyčejný člověk, tak ho můžete potkat!) několikrát v Tomovkách a ač byl teda vždy oblečený (naštěstí), tak tenhle člověk se mu moc nepodobá.
Trocha vzdělávání neuškodí https://en.wikipedia.org/wiki/Coywolf

Hrabinho

Hrabinho

lososový bratr Sydo je vždy upravený fešák! Nikdo si ho nemůže splést s takovým zanedbaným otrapou! :)

Lomikar

než jsem syďáka poznal osobně, tak jsem si to myslel taky, ale mátl mě brněnskej přízvuk. Hlavně sydo má úplně jiný bradavky
Siamská dvojčata rohaté zvěře, netopýr ocasem jedno z nich řeže, lepkavé kobry jak vztyčené věže, lezou ze zadku mrtvého papeže.

ozzy

jen pro silný povahy: http://www.youtube.c...h?v=XdeYPORDy80
"Proč Já?!"
-ozzy-

Lomikar

ozzy: na tyhle věci potřebuješ ten projektor? :)
Siamská dvojčata rohaté zvěře, netopýr ocasem jedno z nich řeže, lepkavé kobry jak vztyčené věže, lezou ze zadku mrtvého papeže.

ozzy

Lomikar: a kvůli čemu jinýmu?
"Proč Já?!"
-ozzy-

kandelabr

WTF? stroj času zdá se vynalezen, daliborova dcera ruluje (předpotopní kompijůtrové tričky a barevné paruky included).

https://www.youtube....h?v=aDm2MVrxxRY

pivo pro toho, kdo mi vysvětlí, o co v tom songu vlastně jde.

Tento příspěvek byl upraven od kandelabr: 26 duben 2013 - 07:39

ostříš!

Lomikar

Za pivo? Inu v písni nalezneme zejména genderové vymezení vůči synchronním stereotypům vzájemného sdílení, které atavisticky není možno realizovat v plném rozsahu původní ideje. Autorka odmítá ukončení éry šovinismu současnou společenskou a etickou progresí, naopak v duchu raných sufražetek demonstruje ženský potenciál dobrovolným poutem. Tentokrát však ono pouto není materiální, ale jedná se o dobrovolnou aprobační lhůtu soužití, snažící se aplikovat tezi o rovnoprávnosti ve snaze vytvořit silnějšího jedince, odstřiženého od svazující teorie postfreudovského axiomu. Tento mechanismus ovšem selhává v agresivně prezentovaný hostilní symbol leoparda, v něj se ona žena během jedné sekvence transformuje, konotuje s ničím menším než prvotní animalitou, jež bude vždy obstrukcí v maskuliním světě, který z a) selhává ve snaze akceptovat desynchronizovanou individualitu a za b) přijímá venušino pokolení stále ve formě oběti, čemuž se ale ono pokolení pochopitelně snaží vymezit. Zadaří-li se mu to, nejspíše však přijde vyústění tohoto problému na pole teoretiků existencionalismu. Obraz osamocené ženy, která s vášní přijímá znovuzrozený pocit slunečního světla na své tváři jednoznačně upomíná na svázanost femina se všeobjímající přírodou, od které se nedokáže nikdy plně oprostit a tedy nedokáže vytvářet pragmaticky funkční společenský řád. Rozpolcenost ve statusu mužů a žen ve společnosti, kultuře a umění, na nějž upozorňuje feministické myšlení, dokládá i role muže při D/S hrách, která zůstává úplně stejná jako při běžném sexu, zatímco žena je oproti mužskému protějšku nucena se přizpůsobovat a měnit nepřirozeně své chování. Také nucená sexuální abstinence nahrává mužům. Cituji-li Houellebecqa: Penis se dá vždy uříznout, ale jak zapomenout na prázdnotu vagíny? Díra, kterou má pod břichem, musí ženě bez partnera připadat strašně zbytečná.

no ona celá jandovic famiglia má výraznou hudební dislexii. Si pamatuju, že jsem jednou byl na nějakym metalovym koncertě, kde hrála kapela Die Happy, kde vládne jeho druhá cérka Marta Jandová a během celýho vystoupení jsme už po nich ani neházeli kelímky, ale prostě jsme jen se slzami v očích prosili kapelu, jestli by nemohla odtáhnout do prdele. Kapela nám zase sdělila, že by hrozně ráda, ale musej zahrát třičtvrtěhodinovej set

Ladik

Tady bych si dovolil jednu malou vložku. Marta Jandovic je dcera jiného Jandy a to Petra (to je ten z Olympicu), zatímco tato slečna ve výše uvedeném videu je dcerou Jandy Dalibora (to je ten co si říkal Hurikán, kluk jako Ty Lomikare)...
May the Schwartz be with you...

Lomikar

tyjo a to bych přísahal, že jsem viděl nějaké styčné znaky...

kandelabr

Well done!
(pivo pro toho, kdo mi vysvětlí, co napsal Lomikar)

PS: Ladiku, za co!
ostříš!

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů