Přejít na obsah

Bazar - nepřijatá nabídka

- - - - - bazar koncept koncepty nepřijatá nabídka

• Nemůžete odpovídat na toto téma
9 odpovědí

kren

Dostal jsem po vypršení času aukce následující zprávu: Vaše nabídka Stanice Paranoia nebyla nikým přijata a je vrácena mezi koncepty. A nějako nevím, kde mám ten koncept najít. Myslel jsem, že po skončení neúspěšné aukce se to objeví k editaci v mém prodejním stánku a ono nic. kde to najdu, abych to nemusel celé znovu vytvářet?
So say we all

Havelock

Havelock

Mně se to teda vždycky objevilo ve stánku. Nesmáznul jsi to nějak omylem?
Bez urážky.

kren

Nic jsem nemazal a v prodejním stánku to nemám :( .
So say we all

Oblud

Oblud

Máš. Přihlásil jsem se jako ty a podíval se - koncept je v tvém stánku hned na první řádce.

kren

Kde ???

Přiložený soubor (y)

So say we all

assad

Bazar -> Můj stánek

kren

Aha, a je nějaký důvod, aby můj stánek rozkliknutý z Bazaru byl jiný než můj stánek rozkliknutý z mého profilu???
So say we all

kren

Zeptám se ještě jednou podrobněji, protože mi nebylo odpovězeno. Asi je to otázka na Obluda.
Je nějaký důvod pro skutečnost, že v mém prodejním stánku rozkliknutém z mého profilu jsou vidět jen úspěšně skončené aukce a v mém prodejním stánku rozkliknutém z bazaru jsou vidět všechny skončené aukce - tedy i ty, které skončily neúspěšně? Proč je mezi těmito pohledy rozdíl?
So say we all

Oblud

Oblud

Sorry, byl jsem trochu mimo...

Ano, má to důvod. To, co je v profilu, je veřejná informace a vidí ji všichni uživatelé - tj. jsou tam pouze tvé aktuálně otevřené nabídky. Zatímco Bazar->Můj stánek tě zavede do tvého soukromého hřiště (sklad tvého krámku, chceš-li), a tam jsou i tvé koncepty, kte kterým nikdo jiný než Ty (a já ;) ) nemá přístup.

Hmm, možná by bylo vhodné nějak přejmenovat záložku v profilu, aby se to nepletlo?

kren

Chápu.
So say we all

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních uživatelů