Strict Standards: Declaration of comments_ccs_records::fetch() should be compatible with classes_comments_renderer::fetch($parent, $filters = Array, $myId = 'comment_id') in /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/applications_addon/ips/ccs/extensions/comments/records.php on line 1402
Originální česká deskovka Whales Destroying the World na Kickstarteru - Různé - Články - Articles - Deskožrout

Přejít na obsah

Originální česká deskovka Whales Destroying the World na KickstarteruNad městy levitují obří velryby a svět se propadá do války. Velrybí generálové se předhání, kdo sestaví silnější armádu, zatímco zmatku využívají lidští špióni vysílající do boje superhrdiny.

 

Na loňský úspěch projektu Velryby ničí svět ze Startovače navazuje zcela nová hra s velrybami v hlavní roli. V této karetní párty hře s prvky blafování a sbírání sad se hráči rozdělí na velryby a lidské špiony. Zatímco velryby se snaží nad ostatní vyniknout a postavit co nejsilnější armádu, skrytí špioni nenápadně infiltrují armády ostatních hráčů zákeřnými superhrdiny. 

 

Hra je určena pro tři až šest hráčů od sedmi let a jedna partie trvá mezi deseti a dvaceti minutami.

 

 

Hra zaujme především hezkými ilustracemi, humorným tématem a také rychlou a opravdu zábavnou hratelností, jak ostatně potvrzují i první zahraniční recenze. Hra sice vychází primárně v angličtině, ale česká pravidla jsou samozřejmostí. Karty jsou pak jazykově nezávislé. Další specialitou pro české publikum je také poštovné zdarma, díky čemuž mohou základní hru získat opravdu levně. Přímo na Kickstarteru si mohou předobjednat základní edici za 330 Kč a speciální sběratelskou za 550 Kč (v tom případě je účtováno symbolické poštovné 1 dollar), ve které najdou ještě roztomilý látkový obal ve tvaru velryby pro karty, luxusní omalovánky a pohlednici s poděkováním. 

 

 

Vše o hře se můžete dozvědět přímo na stránce projektu na Kickstarteru

 

Pokud chcete více informací v češtině, najdete je na stránkách autorů
0 Komentáře

or