Strict Standards: Declaration of comments_ccs_records::fetch() should be compatible with classes_comments_renderer::fetch($parent, $filters = Array, $myId = 'comment_id') in /var/www/web2/deskozrout.cz/deskozrout.cz/admin/applications_addon/ips/ccs/extensions/comments/records.php on line 1402
Pravidla pro postování příspěvků - Návody - Články - Articles - Deskožrout

Přejít na obsah

Pravidla pro postování příspěvkůVážení užívatelé Dekožrouta,
  jelikož chceme, aby toto fórum bylo neustále přehledné a uživatelsky příjemné, je tu pár pravidel, které se prosím snažte dodržovat při vkládání nových příspěvků a zakládání nových témat.


  1. Než založíte nové vlákno, zkuste hledat jestli zde již podobné téma neexistuje. Zakládání duplicitních témat povede pouze k nepřehlednosti celého fóra. Samozřejmě pokud takové nenajdete, tak ho v klidu založte. Hlášky typu: "Nechtěl jsem zakládat nové téma, tak to píšu sem" a napsat dotaz mimo mísu, moderátoři nevidí rádi.

  2. Když zakládáte nové vlákno, vyberte pro něj vhodnou kategorii (Například Android:Netrunner: Pravidla) a pojmenujte ho co nejvýstižněji, např: Jak se hraje karta Decoy? Vlákno nazvané Pomoc či Pravidla, je dosti obecné a může vést k velice nepřehledným diskuzím. Moderátoři se novým uživatelům budou snažit pomoci a vlákna případně přejmenují, u zkušenějších uživatelů zase očekáváme, že to už budou zvládat sami a dají moderátorům troška vydechnout.

  3. Pokud odpovídáte na poslední příspěvek ve vlákně, tak jej zbytečně necitujte. Jednotlivé příspěvky jsou tak přehlednější.

  4. Pokud nějaký příspěvek citujete, vymažte z citace nerelevantní části a nechte jen tu, ke které se vyjadřujete.

  5. Pokud již musíte napsat do vlákna příspevek, který s ním přímo nesouvisí, uveďte jej zkratkou OT:, případně OffTopic: - tyto příspěvky se pak v budoucnu lépe najdou a případně promažou, protože většina z nich má jen krátkodobý efekt.  

  6. Pokud jste něco zrovna odeslali a potřebujete k tomu jestě něco dodat, zkuste nejprve editovat svůj původni příspěvek, než napsat rovnou nový. Samozřejmě pokud už mezitím někdo na váš příspěvek reagoval, tak je lepší jej needitovat a napsat novou reakci.

  7. Řiďte se zde stejnými pravidly jako v reálném životě. Chovejte se eticky. Nepište nic, co byste nedokázali říci druhému do očí. Nebuďte neslušní a nenapadejte ostatní uživatele, byť jste zde skryti v určité anonymitě.


  8. Příspěvky a fóra neslouží k prodeji her a příslušenství. K tomu zde máme Bazar. Příspěvky nabízející věci k prodeji, či jinak propagující prodej budou odstraněny.

 

  9. Příspěvky a fóra neslouží k nahrávání obrázků. K tomu zde máme Galerii. Příspěvky obsahující seznam obrázků budou odstraněny. Vyjímkou jsou obrázky jako doplněk diskuze (například diskuze o technikách malování s doprovodným obrázkem). V případě, osobních projektů lze založit osobní galerii, která nepodléhá schvalování moderátorů.

Díky,
  Váš Team moderátorů.
3 Komentáře

test
  • Odpověď
Jen upozorňuji na chybu ve slově "samozřejmně". Tenhle post se pak klidně může smazat :)
  • Odpověď
nejdřív sem si říkal, že mu to jen červeně podtrhám, ale nakonec jsem to opravil :D :D
  • Odpověď
or