Přejít na obsah

Poslední novinky

Důležité  Pravidla pro postování příspěvků

led 15 2013 01:03 | DD. v Návody

Vážení užívatelé Dekožrouta, jelikož chceme, aby toto fórum bylo neustále přehledné a uživatelsky příjemné, je tu pár pravidel, které se prosím snažte dodržovat při...

Číst článek →    3 komentáře   

Důležité  TODO list a známé chyby

led 09 2013 09:52 | Oblud v Návody

V tomto článku naleznete seznam věcí, které plánujeme do Deskožrouta přidat a také seznam známých bugů, které hodláme v době geologicky krátké řešit.

Číst článek →    0 komentáře   

Důležité  Pravidla pro přidávání nových her a dalších pol...

led 10 2013 12:10 | Oblud v Návody

Vážení přátelé! Všichni bychom jistě rádi, aby databáze Deskožrouta měla nějakou minimální úroveň, lahodila oku i srdci a byla plná dat nejen užitečných, ale tak...

Číst článek →    0 komentáře   

Život je jen náhoda. Jednou jsi dole, jednou na...

úno 22 2018 08:30 | laredo v Recenze

Tímto známým refrénem bych rád představil hráčské veřejnosti loňský deskoherní hit (tj. z r. 2017) od anglické společnosti Games Workshop (GW) s názvem Warhammer Underworlds: Shadespire (WHUSS).  Třebaže se WHUSS nachází v herním světě necelý půlrok, už si stihl získat spoustu příznivců díky svým jednoduchým pravidlům (ovšem nikoli jednoduchému zvládnutí hry) a spoustě variabilních (entropických) herních prvků zajišťujících jeho velkou znovuhratelnost. Pojďme se teď na WHUSS podívat z několika různých pohledů:

Číst článek →    1 komentáře   

Popis hry

pro 15 2017 12:25 | microjelen v Různé

Bitva o Atlantik byla jednou z nejdelších válečných tažení v průběhu 2. světové války. Zahrnula tisíce lidí, které pluly v rozhlehlém Atlantiku, zúčastnily se jí stovky eskortních a válečných lodí, které se snažily zabránit nebezpečným německým ponorkám bezcitně potápět bezbranné lodě.

Číst článek →    0 komentáře