Jump to content

ibEconomy IPB Application

 

Zdar člene!

Vítej v Bodobchodu, tedy obchodu se zbožím lecjakým, kde hlavním platidlem jsou -db-, alias deskožroutí body. Body získáváte za spoustu věcí. Například za vložení hry, za přidání fotek, popisku ke hře, to samé platí o institucích, tedy firmách, herních osobnostech atp. To vše jsou známé věci. Důležitou věcí ale je to, že body můžete získat i za hodnotné příspěvky, které ostatní kladně ohodnotí. Takže i ten, co nerad fotí či píše, si může bez problému přijít na body, stačí ostatním třeba s něčím poradit a pak je jen na zdejší komunitě, jak ho ohodnotí.

A co tedy s těmi body?

Utratit je přece! A zde jsme na správném místě. Pokud kliknete na záložku Obchod, vidíte různé kategorie virtuálních předmětů, které lze zakoupit. Po prokliku do dané kategorie je zde seznam předmětů a pokud najedete na daný předmět, ukáže se vám čtvercová ikona, na kterou když klepnete, můžete zadat množství předmětů které požadujete. Například fanoušek Batmana si může koupit třeba ikonku Temný rytíř. Poté budete přesměrováni do Pokladny, kde stačí zmáčknout tlačítko "Nákup na jedno kliknutí" a předmět je váš.

Předměty se poté zobrazují u příspěvků vedle vašeho avatara. Je dovoleno zobrazit maximálně šest řad malých a šest velkých předmětů. Začínáte ovšem s jednou řádkou malých předmětů a další si musíte dokoupit. Velké předměty pak můžete získat pouze za mimořádné služby herní komunitě. Spravovat své předměty můžete ve svém profilu, v záložce Bodování.

Přejeme šťastný nákup!

PS: Víte, že odznáčky můžete navrhovat i sami? A že pak máte bodovou provizi z každého prodaného kusu?

Byl jsem ozzymu na svatbě