Přejít na obsah

Thalesova libušínská nora

Poslední příspěvky

Popis

Hraní, všude kolem příroda, pohoda a žádný signál Vodafonu. Spaní v domácích peřinách - žádné spacáky! Jídla i pití dostatek a přídavky navrch. K tomu příjemný pan domácí. Kdo přijede neprohloupí! ;)

Informace

Vlastník: Thales

Založeno: 03-duben 14

Členové: 28

Poslední členové

Novinky

 • Vypsány další akce + Archiv

  od Thales kvě 18 2015 12:22

  Ahoj všichni! Díky všem zúčastněným za parádní Oslavy dne osvobození! Je i vás ostatní, kteří jste nemohli na hraní dorazit, bych rád pozval na další ročníky dvojice úspěšných akcí:

  Fat Man párty

  7.-9. srpna 2015


  Opět věnováno válečným hrám bez omezení, ale případné prokládání jinými věcmi se meze nekladou. Jde o jednoduchou víkendovou akci, nic extra velkého.

  Za svobodu a demokracii! 2015

  13.-17. listopadu


  Dosud největší akce pořádána v mojí herně si taktéž zaslouží zopakovat. Tentokrát zcela bez omezení výběru her a na pořádně dlouhý prodloužený víkend.

  Na obě akce a především vás, nadšené a přátelské hráče, se budu na obou akcích těšit. ;)

  Další novinkou je přidání archivu proběhlých akcí na stránkách herního doupěte. Najdete zde zápisy, fotky a všemožné zajímavosti. Pokud máte nějaké materiály k doplnění zápisů, neváhejte a pište mi - rád vše rozšířím a doplním. :)

  Archiv si můžete prohlédnout

  Oslavy dne osvobození 2015

  od Thales bře 28 2015 08:20

Stejně jako v loňském roce i letos oslavíme Den osvobození postrkáváním žetonků po papírových mapách a to během prodlouženého víkendu 08. - 10. května 2015.

Upravil jsem stránky herního klubu a akce do vyhovující podoby, takže se vše podstatné dozvíte přímo na stránkách zde:

Stránky Libušínské herní nory

Ještě pracuji na přidání nějakého malého interního fóra, ale zatím nejsem s jeho podobou a "funkčností" moc spokojen, takže pro větší diskuze využijeme Deskožrouta nebo jiné komunikační médium.

Akce je sice nahlášena hodně dopředu a vím, že se nešťastně kryje s Horkou, ale jak to tak bývá, jsou akce u nás komornější a blízkost Prahy je pro velkou část hráčů výhodná v možnosti přijet si zahrát např. na jeden den, "jen tak na otočku". Kdo by měl zájem se akce zúčastnit, napište mi sem, na mail, skype, na výše uvedených stránkách nebo jakkoliv jinak. :)

Aktualizace herních akcí:

Také jsem přidal dvojici plánovaných akcí - Den hororu, Space Empires: 4X a Sword of Rome. Pokud by téma akce někoho zaujal...

(více zde) 10 Komentáře


 • Nový web a nové akce

  od Thales úno 06 2015 05:33

  Zdravím všechny milovníky her!

  Připravil jsem si pro vás hned dvě novinky - tou první je zprovoznění mého webu a stránky Libušínské herní nory. Aktualizované informace, zajímavosti a vše okolo herních akcí bude na stránkách, které si můžete prohlédnout ZDE.

  Druhou novinkou jsou hned dvě herní akce:

  1) Ve znamení hororu: víkend 14. - 15. března
  Hraní her s hororovou tematikou, tedy Lovecraft i jiní.

  2) Oslavy dne osvobození: prodloužený víkend 8.-10. května
  Akce zaměřená na wargames, žetonky, pinzety a papírové mapy přeložené plexi či fólií. Především období 2. světové války, takže z mé strany hlavně Combat Commander a Band of Brothers, ale jistě nezůstaneme pouze u nich.

  Všichni jsou pochopitelně zváni a pište dle libosti komentáře sem nebo na web, kde budou k událostem přiloženy také tabulky s účastníky a seznamy her k dispozici. ;)

  S pozdravem vás vlkodlačí hostitel

  Thales

  (více zde) 8 Komentáře


 • Za svobodu a demokracii!

  od Thales srp 19 2014 07:38

  Zdravím všechny hráče a fanoušky libušínských herních událostí!

  K oslavám boje za svobodu a demokracii by bylo vhodné připomenout si znovu naši historii, abychom se vyvarovali chyb předků a udělali své vlastní a zcela nové. Tentokrát si připomeneme dvojí útlak občanů nepřátelským státním zřízením, které nebyly první ani poslední. Proto vás všechny zvu na listopadovou herní akci v mém doupěti (sklepní prostory už by měly být tou dobou zprovozněny). Tentokrát není akce nijak omezena a hrát můžeme jak žetonky, tak cokoliv jiného. Termín akce je stanoven na:

  Pátek 14.11.2014 až pondělní dopoledne 17.11.2014

  <...

  (více zde) 43 Komentáře


 • Fat Man párty

  od Thales čec 24 2014 09:59

  Zdravím všechny příznivce žetonků!

  Roky přicházejí a odcházejí a letos tomu bude 69 let od svržení bomby Fat Man na japonské město Nagasaki. Přesněji tomu tak bude v sobotu 9. srpna. Pokud se najde dost zájemců, kteří si chtějí zahrát něco se žetonky - tentokráte bez omezení historického období - a připomenutí tohoto výročí, které i přes svou hrůznost a tragičnost znamenalo poslední tečku v doposud největším lidském konfliktu, jste vítáni! Je zde možnost udělat další akci v mém herním doupěti (sklepní prostory ještě nejsou připraveny, takže bude muset postačit jídelna) a to v termínu:

  čtvrtek večer 7.8.2014 až nedělní dopoledne 10.8.2014

  Napište, od kdy do kdy byste chtěli přijet, jaké hry si chcete zahrát a co by se dle vašich představ mělo jíst a pít. Stravování bude probíhat formou grilu, vaření a pečení, obložených talířů a samoobsluhy. Minule jsem catering trochu přehnal, takže to tentokrát budu držet na uzdě, aby se dostávalo krve i mozku na vymýšlení taktických léček a strategických lstí a generálové a velitelé při hraní neusínali. ;) Alkohol se bude řešit opět vínem a pivem, tvrdé případně ve stopovém množství, aby velitelé měli čistou hlavu. Vaše nápady, připomínky, prosby a výhrůžky pište do diskuze.

  Na spaní mám kapacitu cca 8-10 míst maximálně. Případné rozšíření by...

  (více zde) 71 Komentáře